En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

+12

Yılların Dijital Deneyimi

635

Yayınlanan İçerik

25 En İyi Bir Sayfa WordPress Teması (2020)

Web siteniz için en iyi bir sayfa WordPress temaları mı arıyorsunuz?

WordPress bir sayfa temaları, minimal ve modern bir işletme web sitesi kurmak istiyorsanız mükemmeldir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok profesyonel bir sayfa teması vardır. Bu, özellikle WordPress’te yeniyseniz, siteniz için doğru olanı seçmeyi zorlaştırabilir.

Bu makalede, web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi bir sayfa WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

En İyi Bir Sayfa WordPress Temaları

WordPress ile Bir Sayfa Web Sitesi Oluşturma

Kendi kendine barındırılan bir WordPress.org sitesi, tek sayfalık bir web sitenizi oluşturmak için mükemmel bir platformdur.

WordPress web sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan ilk şey bir WordPress barındırma hesabıdır. Web barındırıcınız sitenizi 7/24 internete bağlı olan sunucularında depolar. Tüm web sitelerinin web barındırma ihtiyacı vardır.

Web barındırma satın aldıktan sonra, bir sonraki adım WordPress yüklemek ve kurmaktır. Adım adım talimatlar için küçük işletme web sitesi oluşturma hakkındaki kılavuzumuzu izleyin .

Artık sitenize bir WordPress teması yüklemeye hazırsınız. Daha önce hiç yapmadıysanız endişelenmeyin. Bir WordPress temasının nasıl kurulacağına dair tam bir eğiticimiz var .

Uzmanlarımızın kullanabileceğiniz en iyi bir sayfa WordPress temalarını seçmesine bir göz atalım.

1. Astra

Astra

Astra , her türlü web sitesi için popüler bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Bir sayfa ve çok sayfalı şablonlar dahil düzinelerce başlangıç ​​sitesi ile birlikte gelir.

Tema hafif, hızlı ve güvenilirdir. Sitenize daha fazla özellik ve işlev eklemek için üçüncü taraf WordPress eklentileriyle entegre olur .

2. Hestia Pro

Hestia

Hestia Pro modern bir WordPress tek sayfalık temadır. Web sitenize referanslar, hizmetler ve ana sayfa bölümleri ekleyen tamamlayıcı bir eklenti yardımıyla kolay bir kurulum içerir.

Popüler ücretsiz sayfa oluşturucu eklentileri ve WordPress canlı özelleştirici ile kullanılmaya hazırdır . Tema, kutudan çıkarken WooCommerce’i destekliyor.

3. Divi

Divi

Divi harika bir WordPress teması ve güçlü bir sayfa oluşturucusudur . Hızlı bir şekilde başlamak için düzinelerce düzen paketi ve 1 tıklama demo içerik ithalatçısı ile birlikte gelir.

Farklı iş nişleri için birçok tek sayfa web sitesi şablonu içerir . Tema ayrıca sitenizi kurmak için 40+ öğe, 1200+ önceden hazırlanmış tasarım ve kullanımı kolay bir özelleştirme paneli sunar.

4. Ultra

Ultra

Ultra güçlü ve esnek bir WordPress temasıdır. Kolayca bir sayfa WordPress web sitesini hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanılabilecek birkaç ana sayfa düzeniyle birlikte gelir.

Tema her türlü işletme web sitesi için uygundur. Restoran, ajanslar, spa ve salonlar, avukatlar ve hatta e-ticaret mağazaları gibi farklı endüstriler için kullanıma hazır şablonlarla birlikte gelir .

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP ücretsiz bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Arama motorlarında web sitenizi sıralamak için hızlı bir sayfa yükleme süresi ve yerleşik SEO optimizasyonu vardır .

Tema özellikleri arasında ücretsiz ve premium web sitesi demoları, tek tıklamayla demo içerik aktarıcı ve güçlü uzantılar bulunur. Ayrıca web siteniz, blogunuz veya e-Ticaret mağazanız için birden fazla sayfa şablonu da bulabilirsiniz.

6. Paralaks Pro

Paralaks Pro

Paralaks Pro üzerine inşa bir sayfalık WordPress teması StudioPress ‘ Genesis çerçevesi. Adından da anlaşılacağı gibi, üstte büyük bir tam ekran başlık görüntüsüne sahip güzel paralaks kaydırma efektleri ile birlikte gelir.

Ana sayfanızı ayarlamak için içerik bloklarını sürükleyip bırakmanıza izin veren widget’lı bir ana sayfa düzenine sahiptir. Çok sayfalı bir tema olarak da kullanılabilir ve güzel tipografi, tam WooCommerce desteği ve özel widget’lar ile birlikte gelir .

7. OneEngine

tek motor çalışmaz haldeki

OneEngine , tek sayfalık bir iş WordPress temasıdır. Ana sayfada müşteriler, portföy, ekip, hizmetler ve Hakkında bölümünü eklemenize olanak tanır.

Animasyonlu grafikler, bir fiyat tablosu ve bir blog bölümü var. Temanın herhangi bir kodu düzenlemeden kurulumu ve özelleştirmesi kolaydır.

8. Bıyık

Bıyık

Bıyık , tasarımcılar, sanatçılar, fotoğrafçılar vb. İçin tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Tek sayfalık web siteleri için ideal olarak tasarlanmıştır, ancak çok sayfalı siteler için de yeterince esnektir.

Özel logo desteği, kolay kurulum, yerleşik Google Haritalar ve iletişim formu entegrasyonu ile benzersiz modern bir tasarıma sahiptir .

9. Paralaks

Paralaks

Paralaks , paralaks arka planları, portföy ve takım posta türleri ile güzel bir tek sayfalık WordPress temasıdır.

Animasyonlu ilerleme çubukları, liste ve ızgara düzenleri ve sonsuz kaydırma vardır . Parallax teması, sepya, gri tonlama ve bulanıklaştırma gibi görüntü filtrelerini de ekler; bu, Photoshop’u kullanmadan görüntülerinize uygulayabilirsiniz.

10. Fagri

Fagri

Fagri , küçük işletmeler ve çevrimiçi ajanslar için ücretsiz bir sayfa WordPress çok amaçlı temasıdır. Minimalist bir tasarıma ve özel bir arka plana sahiptir.

Tema , YouTube ve Soundcloud gibi üçüncü taraf hizmetlerin videolarını ve diğer görsel içeriklerini yerleştirmenize olanak tanır . Ayrıca çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için WooCommerce’i destekler.

11. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro , iş siteleri için güzel hazırlanmış bir sayfa WordPress temasıdır. Farklı içerik bloklarına sahip bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir ve ana sayfanızı kolayca oluşturmak için blokları ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca bir resim kaydırıcısı , sayfa şablonları, Google Yazı Tipleri ve premium bir temadan bekleyebileceğiniz tüm özellikler vardır.

12. Business One Page

İşletme Bir Sayfa

Business One Page , kurumsal ve kurumsal işletmeler için ücretsiz bir WordPress tek sayfalık temadır. Tema, içeriğinizin ortaya çıkmasını sağlayan açık bir arka plana sahip güzel bir düzene sahiptir.

Diğer önemli özellikler arasında 3 özel widget, CTA, ana sayfa bölümü ve sosyal medya simgeleri bulunur . Tema, canlı önizlemeli WordPress özelleştiricisini kullanarak kolayca kurulabilir.

13. Daylight

gün ışığı

Daylight , çok sayfalı web siteleri oluşturmak için de kolayca kullanılabilen mükemmel bir WordPress tek sayfalık temadır. Ana sayfanızı sürükle bırak oluşturucuyla kurmanıza olanak tanıyan güçlü özelliklerle birlikte gelir.

It has paralaks kaydırma , kahraman görüntüleri, kızaklı ve yerleşik bir portföy tipi. Ayrıca 2 ana sayfa düzeni ve 10 özel sayfa şablonu sunar.

14. Orfeo

Orfeo

Orfeo , herhangi bir ekran boyutunda veya cihazda harika görünen duyarlı bir düzene sahip tam genişlikte bir WordPress tek sayfalık temadır.

Özel bir logo, başlık arka plan görüntüsü, CTA’lar ve gezinme menüsü eklemek için bir tema seçenekleri paneli vardır. Tema, RTL (sağdan sola) dillerini destekler ve kolayca çok dilli bir site oluşturmanıza olanak tanır .

15. OnePage

Bir sayfa

OnePage , işletme web siteleri için tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Bir Twitter özet akışı , müşteriler bölümü, animasyonlu sayaç, fiyatlandırma tablosu ve daha fazlası var.

Tema, hız ve performans için optimize edilmiştir , yani web siteniz hızlı bir şekilde yüklenir.

16. Corporate Plus

Kurumsal Artı

Corporate Plus , işletme web siteleri için ücretsiz bir sayfa WordPress temasıdır. Ayrı bir blog bölümü ile çok sayfalı bir tema olarak da kullanılabilir.

Bir kaydırıcı, bir bölüm, hizmetler, paralaks arka plan desteği, blog bölümü ve iletişim sayfası gibi güçlü özelliklere sahiptir . Tamamen widgetize edilmiştir, bu da kurulumu oldukça kolaylaştırır.

17. Montblanc

Mont Blanc

Montblanc , çok sayfalı sitelerde de kolayca kullanılabilen güzel bir tek sayfalık WordPress temasıdır. Ana sayfada şeffaf bir gezinme menüsü ve üstte logo bulunan büyük bir tam ekran kaydırıcıya sahiptir .

5 ana sayfa düzenine, 4 reklam öğesi başlık stiline, birden çok portföy düzenine ve daha fazlasına sahiptir. Ayrıca, özel açılış sayfaları tasarlamak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

18. Neve

Neve

Neve , küçük işletmeler ve girişimler için klasik bir sayfa WordPress temasıdır. Web sitenizi başlatmak için 1 tıklamayla içe aktarabileceğiniz birden fazla yerleşik başlangıç ​​sitesi ile birlikte gelir.

Özel sayfa düzenleri oluşturmanıza izin vermek için popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla entegre olur. Tema, üstbilgi, sosyal simgeler, ekmek kırıntıları ve stil seçenekleri için ek WordPress özelleştirici ayarlarına sahiptir .

19. Potenza

Potenza

Potenza , tek bir sayfa WordPress teması için başka bir mükemmel seçimdir. Kurulumu kolay, tamamen widget’lı bir ana sayfa ile birlikte gelir .

Birçok renk seçeneği, özel arka planlar, paralaks kaydırma ve güzel animasyonlar sunar. Potenza’nın hizmetler, müşteriler, fiyatlandırma tabloları ve projeler dahil bölümler eklemek için özel ana sayfa widget’ları vardır.

20. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro , serbest çalışanlar ve küçük işletmeler için premium bir sayfa WordPress temasıdır. Tam ekran özel arka plan kaydırıcısına sahip güzel bir düzen var.

Ayrıca, kullanıcılarınızı hemen etkileşime geçirmek için bir video üstbilgisini de destekler. Sydney Pro , web sitenizin ziyaretçileriyle bağlantı kurmak için altbilgiye bir iletişim formu eklemenizi sağlar .

21. İşletme

kuruluş

Kurumsal profesyonel bir WordPress iş temasıdır. Hem tek sayfalı hem de çok sayfalı WordPress web siteleri için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Portföy ve hizmetler eklemek için yerleşik bölümlerle birlikte gelir . Ayrıca bir fiyat tablosu, özel widget’lar ve birden çok düzen içerir.

22. Zakra

Zakra teması

Zakra , kolayca tek sayfalık bir site oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir WordPress temasıdır. Sitenizi mümkün olduğunca hızlı tutması gereken hafif bir çerçeve ile oluşturulmuştur.

O çalışır Elementor yüzden siteniz için istediğiniz herhangi bir düzen oluşturmak kolaydır ve diğer sayfa inşaatçılar. Hatta kullanabileceğiniz 10+ ücretsiz başlangıç ​​sitesi ile birlikte gelir. Ayrıca, duyarlı ve tüm cihazlarda harika görünecek.

23. Shapely

Düzgün

Shapely , güzel bir dizi özellik içeren ücretsiz bir WordPress tek sayfalık temadır. Portföyünüzü, referanslarınızı ve diğer ana sayfa bölümlerinizi hızlı bir şekilde eklemek için özel widget’lar ile birlikte gelir .

Canlı bir tema özelleştirici yardımıyla özelleştirmek ve kurmak kolaydır. Ayrıca WooCommerce’i destekler ve çok sayfalı web sitelerinde de kullanılabilir.

24. Zelle

Zelle

Zelle , etkileşimli ana sayfa öğeleri ve paralaks kaydırma ile gelen zarif bir WordPress tek sayfalık temadır. Logonuzu , gezinme menüsünü, tam ekran arka plan resmini, CTA’ları ve daha fazlasını görüntülemek için tamamen özel bir başlığa sahiptir .

Tema, hizmetlerinizi, referanslarınızı, müşterilerinizi vb. Sergilemek için birden fazla bölüm sunar. Stil söz konusu olduğunda, Zelle sınırsız renk seçenekleri, renkli düğmeler ve net tipografiye sahiptir.

25.Zero

Sıfır tema

Zero , dijital ajanslar, yeni başlayanlar ve uygulama geliştiricileri için şık bir sayfalık WordPress temasıdır. Güzel kaydırma animasyonları ile katmanlı bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir.

Portföy, müşteriler ve hizmetler eklemek için yerleşik ana sayfa bölümlerine sahiptir. Dikkate değer diğer özellikler arasında Google Web Yazı Tipleri, yapışkan gezinme menüsü ve video arka planı yer alır.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğitimleri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!